ua/golovne-menyu/santexnika.html

Відео відгуки
Які роботи потрібно виконати?
Розрахувати вартість робот
Оновити стару фарбу
Пошпаклювати старі поверхні
Якісно пофарбувати краскопультом
Фарбування "під ключ"
Бистре фарбування
Швидко та якісно видалити стару шпаклівку
заливка бетона
Зворотній дзвінок
Заголовок для таблицы
Фарбування від 100м2
Освіжити колір стін
Освіжити колір стелі

35 грн
45 грн
Пофарбувати стіни по шпаклювання поверхні
50 грн
Пофарбувати стелі по шпаклювання поверхні
Високоякісна фарбування фарбопультом
60 грн
100 грн
название 1
назване 2
ггг
50 uhg
Що подобається замовникам у роботі з нами:
Наші офіційні документи
00111.jpg//11 років 11 років на ринку ремонтів
css/images/about-images/pic_2.png//Дозвіл Дозвіл на будівництво
css/images/about-images/pic_3.png//Офіс Офіс завжди можна прийти
Команда
Пивоваров Сергей
Пивоваров Сергей
мастер по покраске, ведущий специалист
Боклан Евгений
Боклан Евгений
мастер по отделке
Константин Издепский
Константин Издепский
маляр отделочник
Грабчак Руслан
Грабчак Руслан
Наші работи
Ваш менеджер
Замовити Фарбування
Давайте обговоримо, як можна допомогти:
044 361 30 87
066 252 40 20
096 301 39 91
Як ми підходимо до виконання робіт
Партнерська програма

Часто компанії шукають надійних партнерів для виконання поточних робочих завдань швидко і ефективно. Найчастіше вони стикаються з тим, що більшість поводиться некоректно по відношенню до термінів і якості виконання робіт. Ми з подібними ситуаціями стикалися не раз, тому враховуємо і прораховуємо всі ситуації наперед, щоб спільне співробітництво було максимально комфортним. Дорогі клієнти, майбутні партнери! Ми працюємо на репутацію, і одна з наших основних цілей - постійна робота з постійними клієнтами. Дивіться відгуки, телефонуйте, запитуйте! 98% наших сьогоднішніх клієнтів може дати відмінну характеристику нашим роботам і майстрам. Замовляйте фарбування у нас! Будемо доводити те, наскільки ми круті не словом, а ділом!

Серед наших замовників

Послуги електрика-скільки коштує хороший електрик?

Коли є сенс - економити?

Чи готові ви до того, що у вас постійно будуть вибивати автомати, грітися дроти, тускнуть світло в лампочках

--------------

Електрична енергія проробляє величезний шлях, перш ніж виявляється у нас в розетці. У квартирі потрібно розподілити і розділити енергію мережами таким чином, щоб в квартирі електрика була в кожній кімнаті. Як правило, електрика в новій квартирі підлягає ретельному огляду і перевірці на безпеку. Це завдання краще не виконувати власноруч, а звернутися до кваліфікованих фахівців.

 Розводка електрики.

Щоб уникнути коротких замикань і перевантажень, необхідна розводка електрики в квартирі. Раніше, при вітчизняному будівництві будинків, електропроводка була простою, але і електроприладів було значно менше, ніж сейчас.Електріка в квартирі розраховується таким чином, щоб у вас було достатньо розеток, призначених для підключення переносних приладів. Багато розетки передбачаються про запас, щоб ви могли в разі необхідності їх використовувати. Незважаючи на всі вимоги і рекомендації, які використовуються сучасними фахівцями, більшість електромонтажників, виконуючи проводку електрики в квартирі, вважають за краще розводку по кімнатах. Така варіація економить час і скорочує витрати на продукцію. При такій розводці важко здійснити захист для кожного приладу, тому якщо ціни на проводку електрики вас влаштовують, віддавайте перевагу сучасній розводці з поділом ланцюгів.

Ремонт, електрика і майстра.

Послуги електрика і майстра з розведення електрики в квартирі можуть знадобитися під час ремонту, перепланування житла або просто для заміни розетки. Якщо невеликий дрібний ремонт може виконати будь-який майстер, то для проводки електрики в квартирі потрібен висококваліфікований фахівець, щоб в майбутньому ви не виявлялися винуватцем відключення електрики в будинку через неякісно встановленої проводки. Розташування проводки і розеток слід обмірковувати на самому початку ремонту, щоб їх місце підходило під планування вашої квартири, не затуляти меблями, і було максимально корисно.

Розводка електрики в квартирі буває:

• традиційної, при якій дроти прикріплюються по електричній схемі, розетки монтуються блоками з використанням розподільних коробок.
• інноваційний, при якому розводка виконується по підлозі перед ремонтом, там же монтується труба для проводів. Для розеток, в необхідних місцях труби проводять по стінці.
Щоб провести електрику в квартирі, необхідно скласти проект, у чому вам можуть допомогти спеціальні агентства, які надають послуги з електромонтажних робіт. Важливо довірити цю справу освіченим людям, адже від них залежить ваша безпека при проживанні в цьому приміщенні. Фахівці розраховують і враховують всі нюанси, що дозволяє запобігти загрозам пов'язані з пожежею або пошкодженням електричним струмом. Через масштабну використання безлічі приладів, споживаних електрику, почастішали перевантаження, здатні негативно вплинути на мережу всього будинку. Найчастіше це пов'язано з неправильною проектуванням при ремонті електрики в квартирі. Будь-яка фірма, що спеціалізується на таких послугах, розробить проект, враховуючи всі особливості вашої планування. У проекті вказується місця всіх розеток, вимикачів, освітлювальних елементів із зазначенням точного розташування.

Основні види послуг електрика.

Якщо проблеми з електроприладами виникають постійно, значить, проблема в проводці. Постарайтеся знайти підходящу вам фірму, з якою буде приємно і надійно працювати. Тоді в будь-який ситуації, що склалася ви з легкістю викличете перевіреного майстра, який зробить ремонт електрики в квартирі. Основні послуги, що представляються такими компаніями:

• терміновий виклик майстра;
• установка і перенесення вимикачів і розеток;
• заміна пробок і електричних дзвінків;
• розробка сучасних систем дистанційного керування освітленням;
• підключення побутових приладів, установка люстр.

Кожна компанія повинна так само надавати якісні та інформаційні консультації від провідних фахівців і виконувати послугу складання кошторисів з урахуванням актуальних цін на проводку електрики в квартирі.

Подібні роботи вимагають професійного підходу. Навіть проста установка розеток або заміна люстри може бути проведена неякісно, що вплине на проблеми з проводкою в подальшому. Намагайтеся звертатися тільки до перевірених висококласним фахівцям, які вже заслужили відмінну репутацію, що дають гарантію на виконану роботу.