Фарбування стін - розумне рішення для оздоблення

Фарбування стін - це надійне і популярне рішення, для ремонту та оздоблення сучасних квартир. За останні 20 років імпорту з Європи лакофарбової продукції, фарбування стін у квартирі знайшла нове життя і нові можливості. Ми з вами можемо робити стандартну або структурну фарбування стін, фарбувати декоративними фарбами, можемо робити фарбування стін у різні кольори, виконувати фарбування стін під мармур, проводити фарбування машинним способом. Тепер ми всі маємо величезну кількість матеріалів для обробки своєї квартири, серед яких можна вибрати - оптимальні рішення для фарбування стін в квартирі, будинку або офісі. Всі ці матеріали, нам пропонують кращі Європейські виробники.

Дізнатися більше про фарбування стін в Києві можна за тел (044) 361-30-87 Телефонуйте!

Що ви повинні знати про фарби і грунтовки

Пропоновані у нас в магазинах Києва фарби і грунтовки, діляться на наступні групи:
- З якими працювати потрібно;
- З якими працювати можна;
- З якими, «як то ще зійде» (якщо не потрібне гарна якість);
- З якими бажано зовсім не працювати.
Для того, що б в цих матеріалах добре розбиратися, розуміти як з ними працювати, ми проходимо різні семінари, відвідуємо виставки, спілкуємося з виробниками фарб і з дизайнерськими фірмами. Ось так, по крупицях і знайшли свій досвід.

Що може реально зіпсувати фарбування стін

* це на випадок якщо ви вирішите фарбувати стіни самі :)

Більшість людей вважає, що таку роботу як фарбування стін, вони можуть виконати самі, що в цьому немає нічого складного, що цю роботу може виконати практично «будь-яка людина» - вміє в руках тримати валик або краскопульт. Хочемо вас трохи засмутити і спробувати пояснити - що це далеко не так. Припустимо, що стіни у вас абсолютно рівні і виготовлени на відмінно! Тож почнемо?
1. Сміття на фарбується стіни (вірніше його частинки). Найчастіше з'являється, коли валик доходить до самої нижньої частини стіни і чуть, (або конкретно) стосується статі. Ось так з'являються перші пилинки, а далі як сніжний ком, результат ваша стіна виглядає жахливо.
* Висновок - роботу потрібно робити дуже уважно і акуратно.
2. Сміття з ворсинками на вашій стіні. Найчастіше, такі огріхи залишає неправильно вибраний валик. Його тип не підходить для даної фарбування стін, або він неякісний - дешевий валик, який буквально розшаровується при торканні зі стіною, в підсумку результат - жахливий.
* Висновок - потрібно розуміти, як правильно вибрати валик, для певного типу фарби, необхідний свій тип валика.
3. Не однорідна текстура пофарбованих стін, розводи фарби по стіні, «зайці» у фарбуванні (залисини) - особливо помітно, коли дивитеся проти сонця. Тут порадити що то складно, потрібно просто мати хороший досвід роботи і відчувати як правильно працювати валиком.
* Висновок - як варіант, можна потренуватися на невеликій стіні коридору, на стінах балкона, або там де у вас буде шафа купе.
4. Не грунтувана стіна, (погано погрунтованая) - фарба скочується зі своєї поверхні, не лягає на стіну, або погано лягає. Результат такої роботи - також буде жахливим.
* Висновок - стіни обов'язково потрібно грунтувати, саме тієї грунтівкою, яку рекомендує виробник фарби, дати їй добре висохнути, і тільки потім приступати до фарбування стін.
5. Перегрунтована стіна - буває навіть таке, в цьому випадку фарба не тримається на поверхні, робить певні потьоки, які убіраються тільки шляхом перешпаклевиванія всієї стіни.
* Висновок - будь-яку роботу потрібно робити правильно, без фанатизму і дуже акуратно.

Рекомендовані фарби і грунтовки

Для фарбування стін у Києві, багато наших замовників використовують фарби: Tikkurila, Caparol, Alpine, Feidal, Sadolin, Ceresit, Dufa. Ці відомі бренди, давно зарекомендували себе як надійні виробники водоемульсійних фарб, для внутрішньої обробки приміщень.
Oikos, Sabula - популярні виробники, для декоративного фарбування стін.
Крім цих торгових марок - для фарбування стін водоемульсійними фарбами, можемо використовувати фарби, деяких українських виробників, торгові марки типу Kolorit, Triora і деякі інші, мение відомі.

Виконуємо роботу Європейським обладнанням

На фарбування стін валиком, ми використовуємо валики Шведської фірми «Anza», в дуже рідкісних випадках валики Німецької фірми «Hardy». Всі інші виробники - з дуже сумнівною якістю, ми пробували ними працювати, більше нікому їх рекомендувати не можемо.

Ми використовуємо два фарбопульта Німецької фірми «Wagner» (повітряний і безповітряний). Відмінні агрегати, прекрасно забарвлюють поверхні фарбами, як на алкидной, так і на водоемульсійною основі.

Основну увагу потрібно звернути на її склеивающие властивості, вона не повинна бути сильно липкою, інакше загрожує тим, що може зашкодити вже пофарбовані поверхні або навіть відірвати фінішний шар шпаклівки.

Тут особливих рекомендацій немає, головне дивіться, що б підстилковий матеріал, не був сильно тонким, тонкий буде сильно рватися і погано служити.

Тут ми також можемо рекомендувати Шведську «Anza» і Німецьку «Hardy». Ці торгові марки будуть найоптимальніші, для даного типу роботи.

Вона служить прекрасним засобом, для того, що б прибирати розводи і зайву фарбу.

Задайте свої питання з фарбування стін (044) 361-30-87 Телефонуйте!

Вартість фарбування стін, від чого вона залежить


Нам так часто здається, що ціна фарбування стін, ніби як повинна бути стандартною, а що там такого - фарбування стін, та й все. При цьому є й інша сторона, в кожній роботі, в кожному приміщенні, в індивідуальній фарбуванні, можуть бути свої нюанси. Без прояснюють питань, ми не зможемо Вам відразу дати однозначну відповідь, а іноді потрібно і подивитися, що і як потрібно зробити, і тільки після цього говорити про вартість фарбування стін. У стандартному варіанті (стіни рівні, прямокутні), ціна фарбування стін буде як в прайсі.

Що впливає на вартість фарбування стін?

1. Кількість шарів, стандартна кількість 1-2 шари.
2. Геометрія стін - рівні вони (прямокутні), або мають якусь форму (трапеції, овали, кола, еліпси).
3. Наявність інженерних конструкцій вашого приміщення, (колони, повітроводи, труби).
4. У якому зараз стані знаходяться стіни, підготовлені вони, або вимагають доопрацювання.
5. У яких умовах будуть працювати наші майстри, наявність дорогих меблів у квартирі, велика висота стін (вище 3м).
6. Працюємо в денний - робочий час, або в нічний за домовленістю.
7. Який кінцевий результат Ви хочете отримати, стандарт або VIP.
* Короба, багети, відкоси, труби - вважаються в погонних метрах.

Викликати майстра на заміри (044) 361-30-87 Телефонуйте зараз!

Які види роботи ми робимо:

1. Фарбування стін валиком в кілька шарів;
2. Фарбування стін фарбопультом - повітряним і безповітряним способом;
3. Декоративне фарбування стін - валиком, губкою, фарбопультом;
4. Обробляємо дерево і розкриваємо лаком;
5. Працюємо з водоемульсійними, акрилатними, структурними (фактурними), декоративними і алкідними фарбами;

Валик або краскопульт - міфи і реальність

Фарбування стін валиком, абсолютно нічим не поступається фарбуванні стін фарбопультом! Чому ж тоді є валик, і є краскопульт, і чим краще фарбувати саме у вашому варіанті? Ми вважаємо, що якщо у вас звичайна фарбування стін, або декоративне фарбування стін - то краще таку роботу виконувати валиком. Так як у валика, завжди мінімальний витрата фарби (150-180 грам / кв метр) і хороша укриваемость поверхні. За 2 шару можна пофарбувати практично будь-яку стіну, за винятком різко-контрастної фарбування стін, ціна за 2 шари буде менше ніж за 4 шару. Це наприклад ви з яскраво синього кольору - хочете перефарбувати в світлі пастельні кольори.

Фарбопультом найкраще фарбувати великі стелі (площею 45м і більше), а також каскадні конструкції в кілька рівнів. Витрата фарби при фарбуванні фарбопультом дорівнює 300-350 грам / кв метр. Що в 2 рази вище, ніж коли фарбування робиться валиком. Якщо при фарбуванні валиком, вам 10 кг відра фарби вистачає на 30-40 кв.м., то при витраті краскопультом (безповітряним) 10 кг відра вистачить тільки на 20-22 кв.м.

Але якщо у вас працює хороший фахівець, то він свою роботу зробить так, що ви в більшості випадків не зможете відрізнити якість валика і від якості фарбопульта.

Гарантія на фарбування 5 років

Ви отримуєте гарантію 5 років на те, що фарба збереже свій колір, зовнішній шовковистий вигляд, збереже свої головні властивості екологічності, буде служити вам довго і надійно. Саме таку гарантію вам надають Європейські виробники: Tikkurila, Caparol, Alpine, Feidal, Sadolin, Ceresit, Dufa.
Ми ж зі свого боку, гарантуємо якісну підготовку поверхні, що б фарба добре трималася і вам служила довгі роки. Роботу виконаємо в строк за собою всі приберемо.

Викликати майстра і укласти договір (044) 361-30-87 Телефонуйте зараз!


Гарантія №2 або P.S.

Вам ми пропонуємо свій 10 річний досвід роботи як фірма «Редіком», мінімальний досвід роботи кожного нашого співробітника від 5 років і більше. Працюємо з приватними особами та комерційними організаціями. Як партнери співпрацюємо з дизайнерськими фірмами, великими будівельними організаціями.

Для вас зробимо такий ремонт - який влаштує вас, на всі 100%

 

Фарбування стін

PGgzPjxzcGFuIHN0eWxlPSJjb2xvcjogIzAwMDA4MDsiPtCd0LDRiNGWINC/0L7RgdC70YPQs9C4Ojwvc3Bhbj48L2gzPg0KPHA+MS4g0KTQsNGA0LHRg9Cy0LDQvdC90Y8g0YHRgtGW0L0g0LLQsNC70LjQutC+0Lw7PC9wPg0KPHA+Mi4g0KTQsNGA0LHRg9Cy0LDQvdC90Y8g0YHRgtGW0L0g0YTQsNGA0LHQvtC/0YPQu9GM0YLQvtC8OzwvcD4NCjxwPjIuMSDQpNCw0YDQsdGD0LLQsNC90L3RjyDRgdGC0ZbQvSDQstC+0YnQtNGD0YjQvdGL0Lwg0YTQsNGA0LHQvtC/0YPQu9GM0YLQvtC8OzwvcD4NCjxwPjIuMiDQpNCw0YDQsdGD0LLQsNC90L3RjyDRgdGC0ZbQvSDQsdC10LfQv9C+0LLRltGC0YDRj9C90LjQvCDRhNCw0YDQsdC+0L/Rg9C70YzRgtC+0Lw7PC9wPg0KPHA+My4g0JTQtdC60L7RgNCw0YLQuNCy0L3QtSDRhNCw0YDQsdGD0LLQsNC90L3RjyDRgdGC0ZbQvTs8L3A+DQo8cD40LiDQntGB0LLRltC20LjRgtC4INGB0YLQsNGA0LUg0YTQsNGA0LHRg9Cy0LDQvdC90Y87PC9wPg0KPHA+NS4g0JLRltC00YDQtdC80L7QvdGC0YPQstCw0YLQuCDRgtGA0ZbRidC40L3QuCwg0L/QvtC00YDRj9C/0LjQvdC4LCDQstGW0LTQutC+0LvQuCDQuSDQv9C10YDQtdGE0LDRgNCx0YPQstCw0YLQuDs8L3A+DQo8cD42LiDQqNC/0LDQutC70Y7QstCw0L3QvdGPINGB0YLRltC9INC/0ZbQtCDRhNCw0YDQsdGD0LLQsNC90L3Rjzs8L3A+DQo8cD43LiDQpNCw0YDQsdGD0LLQsNC90L3RjyDRiNC/0LDQu9C10YA7PC9wPg0KPHA+OC4g0KTQsNC60YLRg9GA0L3QtSAo0YHRgtGA0YPQutGC0YPRgNC90LUpINGE0LDRgNCx0YPQstCw0L3QvdGPINGB0YLRltC9OzwvcD4NCjxwPjkuINCk0LDRgNCx0YPQstCw0L3QvdGPINGD0LrQvtGB0ZbQsjs8L3A+DQo8cD4xMC4g0KTQsNGA0LHRg9Cy0LDQvdC90Y8g0LHQsNCz0LXRgtGW0LIuPC9wPg0KPGgyPtCU0LvRjyDQutC+0LPQviDQvdCw0YjRliDQv9C+0YHQu9GD0LPQuD88L2gyPg0KPGgzPjxzcGFuIHN0eWxlPSJjb2xvcjogIzAwMDA4MDsiPtCU0LvRjyDQstC70LDRgdC90LjQutGW0LIg0ZYg0L7RgNC10L3QtNCw0YDRltCyOjwvc3Bhbj48L2gzPg0KPHRhYmxlIHN0eWxlPSJ3aWR0aDogNDM4cHg7IGhlaWdodDogMTQ4cHg7IiBib3JkZXI9IjAiPg0KPHRib2R5Pg0KPHRyPg0KPHRkIGNsYXNzPSJqdXN0aWZ5bGVmdCI+DQo8dWw+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0JrQstCw0YDRgtC40YA8L3NwYW4+PC9saT4NCjxsaT48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6ICNmZjY2MDA7Ij7QkdGD0LTQuNC90LrRltCyOzwvc3Bhbj48L2xpPg0KPGxpPjxzcGFuIHN0eWxlPSJjb2xvcjogI2ZmNjYwMDsiPtCa0L7RgtC10LTQttGW0LI7PC9zcGFuPjwvbGk+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0J7RhNGW0YHRltCyOzwvc3Bhbj48L2xpPg0KPGxpPjxzcGFuIHN0eWxlPSJjb2xvcjogI2ZmNjYwMDsiPtCf0YDQuNC80ZbRidC10L3RjDs8L3NwYW4+PC9saT4NCjxsaT48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6ICNmZjY2MDA7Ij7QnNCw0LPQsNC30LjQvdGW0LI8L3NwYW4+PC9saT4NCjwvdWw+DQo8L3RkPg0KPHRkIGNsYXNzPSJqdXN0aWZ5bGVmdCI+DQo8dWw+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0KDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdGW0LI7PC9zcGFuPjwvbGk+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0JvRltC60LDRgNC10L3RjDs8L3NwYW4+PC9saT4NCjxsaT48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6ICNmZjY2MDA7Ij7QlNC40YLRj9GH0LjRhSDRgdCw0LTQutGW0LI7PC9zcGFuPjwvbGk+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0KjQutGW0LvRjNC90LjRhSDQutC70LDRgdGW0LI7PC9zcGFuPjwvbGk+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0JPQvtGC0LXQu9GW0LI7PC9zcGFuPjwvbGk+DQo8bGk+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjZmY2NjAwOyI+0J/QsNGA0LrRltC90LPRltCyLjwvc3Bhbj48L2xpPg0KPC91bD4NCjwvdGQ+DQo8L3RyPg0KPC90Ym9keT4NCjwvdGFibGU+DQo8aDM+PHNwYW4gc3R5bGU9ImNvbG9yOiAjMDAwMDgwOyI+0J/QtdGA0LXQstCw0LPQuDo8L3NwYW4+PC9oMz4NCjx1bD4NCjxsaT4NCjx1bD4NCjxsaT7QnNC+0LbQtdC80L4g0LfRgNC+0LHQuNGC0Lgg0YHRjNC+0LPQvtC00L3Rljs8L2xpPg0KPGxpPtCS0LjRl9C20LTQttCw0ZTQvNC+INCyINGC0L7QuSDQttC1INC00LXQvdGMOzwvbGk+DQo8bGk+0J7RhNGW0YEg0LIg0JrQuNGU0LLRljs8L2xpPg0KPGxpPtCT0L7RgtGW0LLQutC+0LLQuNC5INGA0L7Qt9GA0LDRhdGD0L3QvtC6OzwvbGk+DQo8bGk+0JHQtdC30LPQvtGC0ZbQstC60L7QstC40Lkg0YDQvtC30YDQsNGF0YPQvdC+0LogKDMt0Y8g0YTQvtGA0LzQsCDRlNC00LjQvdC+0LPQviDQv9C+0LTQsNGC0LrRgyk7PC9saT4NCjxsaT7Qr9C6INGE0ZbRgNC80LAg0L/RgNCw0YbRjtGU0LzQviDQtyAxINCx0LXRgNC10LfQvdGPIDIwMDYg0YDQvtC60YM7PC9saT4NCjxsaT7Qn9GW0LTQsdC40YDQsNGU0LzQviwg0LfQsNC60YPQv9C+0LLRg9GU0LzQviDRliDQtNC+0YHRgtCw0LLQu9GP0ZTQvNC+INC80LDRgtC10YDRltCw0LsuPC9saT4NCjwvdWw+DQo8L2xpPg0KPC91bD4NCjxwPsKgPC9wPg0KPHA+wqA8L3A+
PHA+MTEg0YDQvtC60ZbQsiDQvdCwINGA0LjQvdC60YM8YnIgLz48YnIgLz7Qn9GA0LDRhtGO0ZTQvNC+INC30LAg0LTQvtCz0L7QstC+0YDQvtC8PGJyIC8+PGJyIC8+0KHQutC70LDQtNCw0ZTQvNC+INC60L7RiNGC0L7RgNC40YE8YnIgLz48YnIgLz7QodCy0ZbQtNC+0YbRgtCy0L4g0L/RgNC+INGA0LXRlNGB0YLRgNCw0YbRltGOPGJyIC8+PGJyIC8+0JLQuNC/0LjRgdC60LAg0Lcg0LTQtdGA0LbQsNCy0L3QvtCz0L4g0YDQtdGU0YHRgtGA0YM8YnIgLz48YnIgLz7Qn9GA0LjRl9C00LXQvNC+INGB0YzQvtCz0L7QtNC90ZY8L3A+
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