Нотатки про будівництво

Ремонт кімнати

Ремонт кімнати

З чого зазвичай коштувати починати ремонт кімнати? Найважливіше це добре продумати в деталях, що ви хочете отримати в кінцевому результаті, як повинна виглядати ваша відремонтована кімната. Хто в ній буде жити, буде це робоча кімната, кімната для відпочинку або спальня? Залежно від вашої потреби, такий ремонт кімнати ви і можете отримати!

Отримати детальну інформацію можна за тел. (067) 440-84-14 Телефонуйте!

Кому не варто довіряти ремонт в кімнаті?

    
Ми б не радили вам працювати з людьми які працюють дуже дешево - є велика ймовірність того, що це не професійні будівельники, вони просто не знають скільки реально коштує ця робота, в кінцевому варіанті, доведеться платити більше. У всіх ремонтно-будівельних фірмах вартість робіт приблизно однакова, різниця становить 10-15% але не більше.
    
Також не варто довіряти ремонт в кімнаті організаціям або людям не має власного офісу, це так само сильно, що ви довірили бомжам зробити вам ремонт. Де ви потім будете шукати тих, до кого у вас можуть бути зауваження або претензії по роботі?
    
Працівникам які себе презентують на ринках типу Шпалерний, Юність, Залізничний вокзал, Автовокзал і так далі. Де ви їх потім будете шукати?
    
Ніколи не домовляйтеся робити ремонт кімнат без наявності договору з печаткою, вимагайте документ про передачу вами грошей, уважно дивіться на дату прописану в договорі. Це дуже важливо в першу ступінь для вас, це ваша страховка і першочергове гарантія, що роботу все таки зроблять.

Хто ми такі? Компанія "Радуга" займається комплексним і частковим ремонтом квартир та окремих кімнат з 2005 року. Маємо величезний досвід роботи, кваліфікованих майстрів на кожен робочий ділянку. Зокрема ремонт кімнати роблять так звані універсальні фахівці, робочі для невеликих об'єктів.

Викликати майстра можете по тел (067) 440-84-14 Телефонуйте вже зараз!

Як ми ведемо з вами роботу? Домовившись попередньо по телефону, до вас виїжджає наш провідний спеціаліст, все уважно дивиться, робить необхідні виміри, прояснює всі ваші побажання і все це записує в свій блокнот, робить попередній розрахунок матеріалів і загальної вартості ремонту. Далі він готує вам повний договір, ви його читаєте, якщо всі варіанти враховані, ми і ви його підписуємо, домовляємося про дату і час початку будівельно-ремонтних робіт.

Після завершення всіх робіт, ви приймаєте ремонт кімнати і підписуєте акт виконаних робіт. Цей документ є свідченням того, що ваш ремонт зроблений відповідно вашої заявки!

Подати заявку на виїзд майстра >>> або по тел (067) 440-84-14 Телефонуйте не відкладаючи!