Нотатки про будівництво

Стиль Лофт

Стиль Лофт

Стиль лофт зародився в досить індустріальну епоху, коли ставка робилася на передові технології, а світ був на порозі комп'ютеризації завдяки титанічній праці Алана Тьюринга, який проводив приголомшливі експерименти. Сорокові роки минулого століття для всього людства ознаменувалися моторошними подіями, які залишили без житла мільйони чоловік. Для того, щоб вижити, населення часто селилося на покинутих складах і фабриках, звідки в цієї дизайнерської концепції і взявся значний наліт індустріальної культури: неприкриті цегляні стіни, труби, системи вентиляції та інші виробничі деталі. У наші ж дні цього напрямку віддають перевагу творчі особистості, адже саме така атмосфера розташовує до творчості, в подібних приміщеннях зручно влаштовувати тематичні виставки та проводити зустрічі з однодумцями.

Як відрізнити цей стиль

Стиль лофт в інтер'єрі досить пізнаваний в силу своєї специфічності та екстраординарності. Перше, на що звертається увага - це відсутність будь-яких перегородок між кімнатами, простір відкрито по максимуму. Якщо є гостра необхідність розбити отримане приміщення на зони, для цього використовуються прийоми контрастів, ігри з освітленням, виділення кольором і тематичні відмінності. Така дизайнерська концепція припаде до душі тим, хто любить велика кількість свіжого повітря і багато вільного простору.

Як декор стін використовуються нарочито грубі необроблені матеріали: цегла, штукатурка, бетон, нічим не прикриті індустріальні труби, батареї та інші металеві конструкції. Дизайн в стилі лофт тяжіє до використання найсучаснішої техніки - великі плазмові телевізори, стереосистеми, камін в стилі хай-тек, всілякі ігрові приставки та багато іншого.

Стелі обов'язково повинні бути високими, їх можна притримувати балками і перегородками. Вікна краще вибрати такі, щоб їх нижня межа практично досягала статі, якщо в квартирі таке зробити неможливо, то можна вибрати будь-який інший масивний проріз. Меблі можуть бути як найсучаснішої і ультрамодного, так і дорогий, благородної і антикварними. Можна сміливо їх поєднувати, домагаючись самобутнього стилю і оригінальності. Забарвлення може бути найрізноманітніша: як кислотна, так і приглушена, спокійна, кімната в стилі лофт від незвичайного комбінування тільки виграє.

Декор можна вибирати найсміливіший, адже його мета в цьому дизайнерському напрямку - прикувати погляд і привернути увагу, зробити вірний акцент, стати центром якої-небудь зони і сприяти грамотному поділу. Це можуть бути великі кулі, нанизані на дріт, великі підлогові вази, масивні скульптури. Забарвлення можуть бути найнесподіваніші і неординарні.

Ідейним центром квартири лофт можна з повним правом вважати спальню, яка знаходиться на другому поверсі. Додатковий ярус досягається за рахунок досить високих стель, які можна без особливих зусиль перетворити в повноцінну кімнату.

Оригінальні кімнати в неординарній квартирі

Спальня в стилі лофт, як правило, знаходиться на другому поверсі: це або горище житлового приміщення, або вручну вибудуваний невеликий додатковий ярус. Меблів там не повинно бути дуже багато, так як простору має бути досить багато щоб вільно переміщатися і не відчувати дискомфорту.

Спальне місце повинне бути незвичайним і одночасно простим до якогось примітивізму: звичайний паралелепіпед, можна купити ультрасучасний варіант з хорошим матрацом. Навколо ліжка можна постелити килим, який буде досить яскравого забарвлення, або, навпаки, спокійним, головне, щоб він не сильно контрастував зі спальним місцем.

Вітається наявність полиць, шаф, дзеркал, невеликого столика. Головне, щоб все це не було масивним і великогабаритним, адже кожен квадратний сантиметр найчастіше на рахунку. Декорувати все можна безліччю книг, концептуальних полотен, незвичайних виробів, великих ваз та іншими декоративними елементами, повна творча свобода і розкутість.

Світла не повинно бути занадто багато, повинна створюватися ілюзія відокремленості і спокою. Не вибирайте занадто яскраві лампи, які будуть тільки дратувати і не зможуть вписатися в спрямованість. Приглушені тони, м'яко падаюче світло - це домінанти такої незвичайної спальні.

 

Хочеш дизайн інтер'єру в стилі лофт телефонуй ( 067 ) 440-84-14 !