Нотатки про будівництво

Стиль Рококо

Стиль Рококо

Стиль рококо сходить ще до далекого XVIII століття, що славиться виникненням найрізноманітніших напрямків у музиці, архітектурі, літературі та інших видах мистецтва. Ця дизайнерська концепція виникає практично одночасно з бароко і стає його ідейної опозицією, перекручуючи все його постулати і додаючи трохи хаотичності, неправильності. Особливий шарм рококо полягає в його неточності, геометричній розмитості ліній, відсутності чіткості і ідеальних пропорцій. Велика кількість декоративних елементів, часом занадто масивних і вигадливих, переважання ніжних пастельних тонів, обов'язково вкраплення золота або позолоти - це далеко не все, що можна зустріти в цьому напрямку.

Сам по собі рококо в інтер'єрі в чому нагадує карнавал, дизайнерську гру - в ньому химерно переплітаються найрізноманітніші стилі, відтінки створюють самі захоплюючі ансамблі, адже поєднуються часом самі непоєднувані кольори.

 

 

Особливості дизайнерського напрямку

Характеристика стилю рококо неможлива без застереження про те, що ремонт виявиться дуже трудомістким процесом, так як різні елементи і деталі, без яких цей напрям немислимо, вимагають скрупульозного підходу. Дуже часто між стелею і стінами застосовуються найрізноманітніші плавні переходи, аж до того, що архітектори створюють спеціальні вигини, які візуально спотворюють приміщення, роблять форму стелі нестандартної і незвичною.

Для будівель в стилі рококо характерне використання завитків і хитросплетінь, саме такі орнаменти є кращими в процесі декорування стін. Дуже часто зустрічається облицювання тканинними шпалерами, які обов'язково повинні трохи переливатися і блищати. Якщо ви робите вибір на користь простої фарбування, то їй також потрібно буде надати трохи лиску і глянсовості за допомогою спеціальних засобів. Вітається наявність ручного ліплення, матеріал якої повинен бути обов'язково або білим, або золотим.

При декоруванні стелі ініціатива повністю переходить в руці дизайнерів, так як обмежень немає. Вони можуть зробити його як однотонним, але з наявністю елементів ліпнини, а також вдатися до різних яскравим малюнкам і неординарним орнаментам. Дуже часто зустрічається прийом, коли потовк стає своєрідним продовженням стін. Цей ефект досягається завдяки тому, що з'являється плавний перехід від напівкруглої форми до рівної поверхні, а також і завдяки єднанню візерунків і малюнків, колірних рішень.

У покритті для підлог вибір варто зробити на користь мармуру (або матеріалу, який максимально ідентично його імітує: фактура , колір та інші деталі), а також натуральне дерево, яке з позолотою і пастельними тонами виглядає дуже гармонійно. Буде дуже добре, якщо покриття буде глянцевим, воно ще більше підкреслить велич створюваного інтер'єру, його тяжіння до розкоші. Плінтуси не повинні бути класично рівними, краще їх трохи зігнути і додати їм нового звучання. На підлогу можна постелити килим, але тільки невеликий і такий, який буде поєднуватися з колірною гамою приміщень.

Меблі для дизайну інтер'єру в стилі рококо вибирайте найхимернішу і сміливу. Вона не повинні бути громіздкою і масивною, акцент повинен робити на її незвичайне кольорі, фактурі і, найголовніше, формі. Будь-яка химерність, неправильність буде виглядати неймовірно цікаво і оригінально. Вигнуті ніжки, хвиляст декор - це все буде тільки плюсом. Серед м'якою фурнітури вибирайте великі затишні дивани, шезлонги або кушетки.

Кімнати в стилі рококо

Неймовірно красиво виглядає стиль рококо в інтер'єрі вітальні. Саме ця кімната, яка є центром всього будинку, дарує великий простір для фантазії та втіленні найсміливіших дизайнерських концепцій. У це приміщення буде відмінно помістити камін, прикрашений ковкою і позолотою. Приділяйте багато уваги декору: масивні скульптури, канделябри, найрізноманітніші люстри з безліччю деталей і ярусів - все це виглядає дуже виграшно і дозволяє завершити створюваний образ.

Можна також повісити велике дзеркало неправильної геометричної форми в позолоченій рамі. Стіни прикрашайте ручною ліпниною, грайте з симетрією, не дозволяючи лініях стати ідеально рівними і чіткими, додавайте розмитості.

 

Замовити дизайн інтер'єру в стилі Рококо за тел (067) 440-84-14 телефонуйте!