Нотатки про будівництво

Стиль Вінтаж

Стиль Вінтаж

Така вічна класика, як стиль вінтаж, ніколи не втратить своєї актуальності і не зійде нанівець в силу того, що їй починають зганяти модерні і постмодерні концепції. Така самобутня розкіш завжди приковувала увагу і робила акцент на неординарному смак власника квартири, на його бажанні жити серед речей, які мають багату історію і прекрасний зовнішній вигляд. Але вінтаж - це не все те, що переступило позначку тридцятирічного віку. Це повинні бути ті предмети, які свого часу мали велику цінність і ставилися до будь-якої моді, в загальних рисах передають настрої епохи.

Сам інтер'єр у стилі вінтаж неможливо вписати в якісь певні рамки і з упевненістю зазначити, що це саме це дизайнерський напрямок, а не Шеббі-шик, наприклад. Вінтажні предмети меблів можна органічно вписати і в мінімалізм, і в лофт, і навіть в поп-арт, головне - щоб все було органічно і збалансовано. Якщо є бажання створити самобутній дизайн в стилі вінтаж, то є сенс звернутися до концепцій минулого століття і знайти там щось по душі

Специфіка напрямки

Дизайн в стилі вінтаж відрізняється широким простором для втілення найсміливіших і самобутніх ідей - поєднання найрізноманітніших стилів і концепцій, вкраплення елементів старовини навіть в найсучасніші концепції. Але найголовніше правило, про який не можна забувати - потрібно уникати надмірностей. Кімнату не варто захаращувати безліччю антикварних предметів, все повинно бути розумно і в міру.

Як правило, при створенні вінтажного стилю в пріоритеті виявляються темні відтінки. Немає нічого чистого, повинні бути півтони або навіть суміші квітів, переважно не надто світлих. Кольори повинні бути такими, щоб вони виглядали як старі, що встигли вицвісти за багато років. Тому яскраві відтінки намагайтеся приглушити, уникайте надмірної інтенсивності в нанесенні, повинен створюватися ефект потертості та запилення. Всі аксесуари підбирайте по максимуму доречні.

У виборі матеріалів для покриття стін, підлог, обробки стель ви нічим не обмежені: це може бути як синтетика, так і натуральна сировина. Але для створення автентичної атмосфери переважні все-таки натуральне дерево, камінь, метал, кування, адже це те, що найпростіше дістати без застосування мануфактурних навичок. Метал бажано іскуссвенно состарівают, щоб він виглядав антикварно, ніс у собі відтінок старовини. Але, як відомо, цей тип матеріалів дорожче, тому відштовхуйтеся від фінансових можливостей.

Важливо пам'ятати, що вінтаж в інтер'єрі не завжди коштує нечуваних грошей. Для того, щоб створити правильну атмосферу, немає необхідності купувати безліч дорогих антикварних предметів. Буде досить якогось старовинного шафи або комода, запозиченого у бабусі або літніх сусідів, а якщо доповнити все це вишитими вручну серветками і іншими милими рукодільні дрібничками, то інтер'єр відразу перетворюється.

Всіляко уникайте реставрації, якщо це можливо: у цьому процесі втрачається зовнішній вигляд предметів, вони стають розмитими і потім не виглядають так, як раніше, тобто передати відтінки старовини ніяк не вийде. Можна вдатися до хитрощів: нові предмети меблів, зроблені з дерева або металу, зістарити штучним методом. За цим можна звернутися до фахівців або самостійно подивитися відео-уроки дизайнерів і зробити фурнітуру по-новому прекрасною.

Дизайн вінтаж в кімнатах

Дуже виграшно дизайн інтер'єру в стилі вінтаж виглядає у вітальні, яку можна дуже красиво урізноманітнити антикварними предметами. Це стосується не тільки декору, але і меблів, яка, незважаючи на свою старовину, все одно залишається неймовірно міцною і добротної.

Для того, щоб максимально коректно створити цю дизайнерську концепцію, визначитеся з десятиріччям минулого століття і вибирайте такі предмети, які як не можна краще розкриють моду того часу, проявлять ту епоху, адже двадцяте століття відрізнявся великою кількістю течій і розквітом модерністічеськие світогляду.

Колір для створення інтер'єру вибирайте світлий: білий, ніжно-бежевий, світло-зелений або будь-який інший вподобаний вам варіант, виграшно виглядати будуть і шпалери в дрібну квіточку. Неймовірно вишукано і автентично буде виглядати камін - це не тільки елемент декору, але й прекрасний спосіб розслабитися після напруженого робочого дня. Поруч з ним можна розмістити шкуру тварини (можна і штучну) або крісло-гойдалку, це завершить створюваний образ.

 Замовити дизайн інтер'єру в стилі вінтаж за тел (044) 361-30-87 Телефонуйте !!!